تبلیغات
فردا - کلک های موبایل و اسمس
 
غروب امروز طلوع فرداست

کلک های موبایل و اسمس

نوشته شده توسط :طاهر طلین
پنجشنبه 15 بهمن 1388-11:56 ب.ظ

http://up.iranblog.com/7/1265283943.gif

راز عمر طولانی در «اسم» شما نهفته است!!!!!!!!!!!!!!!!1محققان ادعا می‌كنند: اولین حرف از اسم شما می‌تواند نشان دهد كه چند سال عمر خواهید كرد!
به گزارش سرویس «علمی» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، این پژوهشگران در دانشگاه ایالتی واین در دیترویت آمریكا، نشان دادند افرادی كه اسم آنها با حرف A آغاز می‌شود، 10 سال بیشتر از كسانی كه حرف اول اسم آن D است، عمر می‌كنند.

این محققان ادعا می‌كنند كسانی كه اسم شان با حرف D شروع می‌شود، عزت نفس كمتری دارند كه با ابتلا به سرطان و سایر بیماری‌ها ارتباط دارد.


این افراد نسبت به كسانی كه حرف اول اسمشان با E تا حرف Z شروع می‌شود، عمر كوتاهتری دارند.


دكتر دیوید هولمز از دانشگاه منچستر می‌گوید: این تحقیق نشان می‌دهد كه اسامی بیش از آنچه ما به آنها اهمیت می‌دهیم، روی زندگیمان تاثیر دارند.


پایان زندگی "روح" نزدیک است!!!!!!!!!!!!!!!!!1


اکنون به نظر می رسد که "روح" این روبات سیاره سرخ به پایان حیات خود نزدیک شده است به طوری که به گفته مقامات ناسا چشمان کاوشگر این روبات 10 ژوئن 2010 برای همیشه بسته خواهد شد.
به گزارش خبرگزاری مهر، ناسا ششمین سالگرد ورود کاوشگر "روح" (اسپریت) را به سطح مریخ جشن گرفت. ماموریت این روبات و برادر دوقلویش باید تنها سه هفته به طول می انجامید اما پانلهای خورشیدی این روبات کمک کردند که زندگی محبوب ترین کاوشگر دنیا 6 سال به طول انجامد.

"روح" وسیله ای به ارتفاع یک متر و نیم، پهنای 3/2 متر و طول 6/1 متر است. روح یکی از دو روبات دوقلوی مریخ نورد است که در سوم ژانویه 2004 وارد مریخ شد. سه هفته بعد از ورود "روح"، برادر دوقلویش "فرصت" (Opportunity) وارد بخش دیگر سیاره سرخ شد.

نام "روح" را یک دانش آموز انتخاب کرد. ناسا برای تعیین نام این روباتها یک دوره رقابت را در مدارس آمریکا برگزار کرده بود و این دانش آموز توانست در این رقابت پیروز شود.

روح یک روز پس از ورود به مریخ با 6 چرخ خود موتورهای الکتریکی را که با انرژی باتریهای لیتیومی کار می کردند حرکت داد و اولین سفر کوتاه خود را به طول سه متر که 78 ثانیه به طول انجامید انجام داد.

یک روز تاخیر در آغاز این سفر بر روی سطح سیاره سرخ به دلیل مشکلاتی بود که در یکی از کیسه های هوای این کاوشگر ایجاد شده بود.

پس از این تاخیر ناسا سرانجام اعلام کرد: "روح اکنون آماده آغاز ماموریت کشف و کاوش خود است."

از آن زمان تاکنون 6 سال گذشته است و "روح" راهی طولانی را پشت سر گذاشته و صخره ها و مواد معدنی بسیاری را تجزیه کرده است و ردهایی از حال و گذشته آب در سیاره سرخ یافته و علائمی را کشف کرده است که می توانند نشان دهنده اشکالی از حیات باشد.

چندی پس از آغاز سفر خود ارسال زیباترین عکسهای مریخی به زمین را آغاز کرد و توانست کنجکاوی مردم زمین را تخیلشان را برانگیزد.

مسیر حرکت روح در مریخ

تمام تصاویری که "روح" گرفته است از اقبال بسیاری برخوردار بودند و توانستند در اولین صفحات مطرح ترین روزنامه ها و نشریات دنیا منتشر شوند درحالی که زمینیها در این عکسها به دنبال انسانهای سبز رنگ مریخی بودند.

به گزارش مهر، سرانجام "روح" در 9 مارس 2005 در یک شب مریخی وارد منطقه "گرد و غبار شیطان" شد و بازده پانلهای خورشیدی این روبات به طور غیر منتظره ای به جای 60 درصد همیشگی به 93 درصد رسید.

دانشمندان ناسا در نهایت ناباوری دریافتند که توفان شن پانلهای خورشیدی روح را شستشو داده و به این ترتیب ماموریت این روبات را این چنین طولانی کرده است.

به این ترتیب در 4 ژانویه 2007 هم روح و هم فرصت از زمین یک به روز سازی نرم افزار رایانه های خود را دریافت کردند.

یکی از جذاب ترین تصاویری که این کاوشگر در واپسین روزهای سال 2007 از سطح مریخ به زمین ارسال کرد توانست تعجب محافل علمی و کیهان شناسی را برانگیزد.

در این تصاویر که احتمالا حاصل یک بازتابش نوری است به نظر می رسد زنی با لباس سبز رنگ در حالی که دست خود را بلند کرده، روی تپه ای در دور دست نشسته است.

آخرین آزمایشات بر روی روبات روح پیش از عزیمت به مریخ

به گزارش مهر، اما از این زمان مشکلات آغاز شد. اول در چرخها و بعد در پانلهایی که به دلیل یکسری از توفانهای شن انرژی الکتریکی بسیار کمی تولید می کردند.

در 6 فوریه 2009 باد مریخی وزیدن گرفت و مقدار زیادی از گرد و غباری که روی پانلهای حیات بخش این روبات را پوشانده بودند پاک کرد و منجر به افزایش انرژی باتریهای روح شد. از می 2009 مشکلات جدیدی روی چرخهای این روبات آغاز شد، به طوری که از آن زمان روح از حرکت باز ایستاده است.

اکنون به نظر می رسد که این روبات سیاره سرخ به پایان حیات خود نزدیک شده است به طوری که به گفته مقامات ناسا چشمان کاوشگر این روبات 10 ژوئن 2010 برای همیشه بسته خواهد شد.


ظریه ای در اثبات یا رد وجود بابانوئل!!!!!!!!!!!!!!!!!!


مهندس مکانیک آمریکایی به منظور آسان کردن مسئولیت خانواده ها برای پاسخ دادن به سئوالات بی پایان کودکان درباره وجود یا عدم وجود بابانوئل با استفاده از مدارک و حقایق نظریه علمی را برای اثبات یا رد وجود بابانوئل ارائه کرده است.
به گزارش خبرگزاری مهر، ارائه روشهای علمی یکی از افتخارات تفکر انسانی به شمار می رود حتی در صورتی که از آن برای اثبات یک داستان کودکانه قدیمی استفاده شود.

تام هابر مهندس الکترونیکی در سن فرانسیسکو تصمیم گرفته با استفاده از این افتخار انسانی و با کمک گرفتن از دانش خود ثابت کند که آیا در جهان بابا نوئل واقعی وجود دارد یا خیر؟ بسیاری از کودکان در طول دوران تحصیل خود تلاش می کنند مدارکی را برای اثبات وجود بابا نوئل به دیگر همکلاسی هایی که به این شخصیت اعتقادی ندارند، ارائه کنند و برای جمع آوری این مدارک سئوالات ناخوشایند و گیج کننده ای را از خانواده های خود می پرسند، همین سئوالات هابر را بر آن داشت تا با کمک گرفتن از علم خود در زمینه مدل سازی به حل این مسئله بپردازد.

بر اساس این شیوه مدارک گسترده ای وجود دارد تا کودکان بتوانند ادعا کنند این موجود افسانه ای، شاد و سالخورده به ملاقات آنها رفته است اما در صورتی که شواهد جدیدی در این رابطه ارائه شود آنها می توانند از مدل علمی جدید هابر استفاده کنند.

در ادامه بخشهایی که هابر بر اساس آنها نظریه علمی خود را برای حل مسئله بابانوئل ارائه کرده است، مشاهده می شوند:

1- چارچوب محکمی از درک وجود بابا نوئل وجود دارد که توسط شواهد فیزیکی قدرتمندی حمایت می شوند، مثل کلوچه های گاز زده شده صبحگاه، هدایای زیر درخت کاج، نشانه های عینی و ...

2- با وجود اینکه داستان بابا نوئل به بسیاری از سئوالات مهم پاسخ می دهد، سئوالات جدیدی را نیز به وجود می آورد سئوالی مانند "کیسه بابا نوئل چقدر بزرگ بود؟"

3- داستان بابا نوئل می تواند جعلی باشد و به محض اینکه شواهدی برای تایید خورده شدن کلوچه های کریسمس توسط فردی به جز بابا نوئل به دست آید، افراد تئوری خود را به سرعت تغییر داده و در واقع آن را برای احتمالات بعدی باز و قابل تغییر نگاه می دارند.

4- اعتبار بابا نوئل توسط عموم مردم تایید نشده است اما بر اساس واقعیت عینی افراد مختلف می توانند تئوری های مختلفی را در رابطه با وجود این شخصیت داشته باشند و همیشه برای ارائه مدارک جدید خود آزاد هستند

پاها دروغ نمی‌گویند !!!!!!!!!!!!!!!!1تقریباً همه می‌دانیم گاه چشم‌ها و حالت چهره ما هنگام حرف زدن، چیزی برخلاف آنچه به زبان می‌آوریم، می‌گویند!
اما محققان به تازگی زبان دیگری از بدن ما را كشف كرده‌اند؛ زبان پاها!
پروفسور «جفری بیتی»، كه از استادان دانشگاه منچستر است، در طول ده‌ها سال تحقیق توانسته رمز برخی حركات پاها را كشف كند؛ او می‌گوید: «پاهای انسان می‌تواند پیام‌هایی درباره شخصیت، تمایلات و افكار انسان از خود نشان دهد.»

حركت پاها در زنان و مردان معانی متفاوتی دارد؛ مثلاً وقتی مردان عصبی می‌شوند، پاهای خود را زیاد تكان می‌دهند، در حالی كه زنان هنگام عصبی بودن، پاهایشان را بی‌حركت نگه می‌دارند.

پروفسور بیتی می‌گوید: «بیشتر مردم با حالات صورت آشنایی دارند اما از حركت پاها چیزی نمی‌دانند؛ در حالی كه حركت پای یك شخص می‌تواند به ما بگوید او به چه چیزی فكر می‌كند؛ حتی می‌توان از حركت آنها به حالات احساسی و خصوصیات شخصی پی برد.»
نكته جالب در این است كه ما معمولاً می‌توانیم حالت چهره خودمان را كنترل كنیم اما كنترل خاصی روی حركت پاهایمان نداریم. به همین دلیل پاهای ما به راحتی می‌توانند شخصیت مارا فاش كنند.

این محقق معتقد است مردم برای این كه متوجه شوند كسی دروغ می‌گوید یا نه به چهره و چشمان او نگاه می‌كنند، اما بسیاری با كنترل چهره‌شان، دروغ‌گویی‌شان را پنهان می‌كنند، ولی از كنترل پاهایشان غافل اند. یكی از بهترین روش‌ها برای پی‌بردن به دروغ‌گویی كسی، توجه به پاهای اوست. زمانی كه كسی دروغ می‌گوید، به طور غیر عادی پاهای خود را بدون حركت نگه می‌دارد، در حالی كه بسیاری از مردم بر این باورند كه پاها هنگام دروغ گفتن به دلیل عصبی بودن شخص بیشتر حركت می‌كنند؛ اما این موضوع كاملاً برعكس است، یعنی زمانی كه كسی دروغ می‌گوید در حال سركوب كردن یك احساس خوب است. این شخص به طور كاملاً غیر ارادی این كار را با پاهای خود انجام می‌دهد.

 

ترفند کاهش هزینه اس ام اس فینگیلیش
!!!!!!!!!!!!!!!!


ترفند کاهش هزینه اس ام اس فینگیلیش

 

 

 

 

حتما اخبار گران شدن نرخ اس ام اس های فینگلیش ( مثلا : salam ) رو شنیدید ؟ طبق نرخ های جدید مخابرات , اس ام اس انگلیسی ( فینگلیش ) 24 تومن و اس ام اس فارسی 8 تومن می باشد ....

ترفند کاهش هزینه اس ام اس فینگیلیش

حتما اخبار گران شدن نرخ اس ام اس های فینگلیش ( مثلا : salam ) رو شنیدید ؟ طبق نرخ های جدید مخابرات , اس ام اس انگلیسی ( فینگلیش ) 24 تومن و اس ام اس فارسی 8 تومن می باشد . ظاهرا این کار برای حمایت از رسم الخط فارسی هست اما همه می دونیم که اس ام اس فارسی تقریبا 2 تا محسوب می شه برای یک متن کوتاه چون محدودیت 70 کاراکتر رو داره ! اما اس ام اس فینگلیش محدودیت 160 رو داره . پس یعنی این کار کلاه برداری به بهانه رسم الخط فارسی می باشد !! حال این سوال پیش می آید که مخابرات از کجا می فهمه اس ام اس فارسی هست و از کجا می فهمه اس ام اس انگلیسی یا همون فینگلیش !!؟؟ ما در اینجا روش تشخیص اس ام اس فارسی از اس ام اس انگلیسی را در مخابرات و روش استفاده از ترفندی که مخابرات اس ام اس انگلیسی شما رو فارسی تشخیص بده بیان می کنیم ! سیستم تشخیص اس ام اس های فارسی از انگلیسی مخابرات بسیار ضعیف عمل میکند . این سیستم به اول هر اس ام اس توجه می کند و اگر حرف اول اس ام اس فارسی باشد آن اس ام اس رو فارسی تشخیص می ده !! حالا شما برای فریب مخابرات کافیه یک کاراکتر فارسی در ابتدای اس ام اس خودتون بنویسید !! در ادامه متن فینگلیش اس ام اس را تایپ کنید به این شکل کل اس ام اس شما از طرف مخابرات به عنوان اس ام اس فارسی محسوب می شود و با هزینه نصف ارسال می گردد ! نکته : فقط در این زمینه شما دارای محدودیت 70 کاراکتر می شوید.

 

خوشنویسی به صورت online!!!!!!!!!!!!!!
خوشنویسی به صورت online
یه سایت جالب پیدا کردم

که با قلم خوشنویسی می تونید به صورت online خطاطی کنید

http://www.andyfoulds.co.uk/amusement/pen_ink.htm?detectflash=false


http://nilofarjan.blogfa.com/8704.aspx


142

نحوه تشخیص اصل بودن گوشی از طریق اینترنت !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


ابتدا بر روی گوشی خود کافی است کد #06#* را وارد نمایید. کد IMEI گوشی خود را مشاهده خواهید کرد. حال به سایت اینترنتیhttps://www.numberingplans.com/?page=analysis⊂=imeinrبروید. سپس کد IMEI خود را که یک کد 15 رقمی است در صفحه مربوط به طور دقیق و بدون خطا وارد نمایید و روی دکمه analyse کلیک کنید. اکنون سایت مشخصاتی به شما می‌دهد که باید به طور کامل با مشخصات گوشی شما صدق کند. از نظر مدل، کارخانه، کشور سازنده و... به عنوان مثال اگر گوشی شما مدل نوکیا 3230 باشد، می‌بایست پس از وارد نمودن سریال (IMEI) گوشی، مشخصات همان گوشی نوکیا 3230 خود را دریافت کنید، این موضوع بدین معنی است که گوشی شما اصل بوده و هیچ گونه مشکلی ندارد. اما اگر مشخصات داده شده مربوط به گوشی شما نباشد گوشی شما قاچاق می باشد. به عنوان مثال اگر کد یك گوشی K750i را چك كنید و این سایت مشخصات یك گوشی W750 را به شما نشان دهد، گوشی شما غیراصل است! برای خواندن ترفند به ادامه ی مطلب بروید.....
بدین منظور: ابتدا بر روی گوشی خود کافی است کد #06#* را وارد نمایید. کد IMEI گوشی خود را مشاهده خواهید کرد. حال به سایت اینترنتیhttps://www.numberingplans.com/?page=analysis⊂=imeinrبروید. سپس کد IMEI خود را که یک کد 15 رقمی است در صفحه مربوط به طور دقیق و بدون خطا وارد نمایید و روی دکمه analyse کلیک کنید. اکنون سایت مشخصاتی به شما می‌دهد که باید به طور کامل با مشخصات گوشی شما صدق کند. از نظر مدل، کارخانه، کشور سازنده و... به عنوان مثال اگر گوشی شما مدل نوکیا 3230 باشد، می‌بایست پس از وارد نمودن سریال (IMEI) گوشی، مشخصات همان گوشی نوکیا 3230 خود را دریافت کنید، این موضوع بدین معنی است که گوشی شما اصل بوده و هیچ گونه مشکلی ندارد. اما اگر مشخصات داده شده مربوط به گوشی شما نباشد گوشی شما قاچاق می باشد. به عنوان مثال اگر کد یك گوشی K750i را چك كنید و این سایت مشخصات یك گوشی W750 را به شما نشان دهد، گوشی شما غیراصل است! سایت فوق به غیر از چك كردن IMEI موارد دیگری را نیز آنالیز می‌کند: » Phone number analysis » IMSI number analysis » IMEI number analysis » SIM number analysis » ISPC number analysis لینك چك كردن IMEI برای تشخیص اصل بودن گوشی : https://www.numberingplans.com/?page=analysis⊂=imeinr لینك چك كردن و آنالیزم كردن كدهای دیگر : https://www.numberingplans.com/?page=analysis

http://asasin.anzaliblog.com/14776/index.html
شت هر مرد موفق یک زن موفق است.(عکس طنز) !!!!!!!!!!!!!!!!نظرات() 


rx cialis para comprar
سه شنبه 23 مرداد 1397 12:40 ق.ظ

Wow plenty of beneficial facts!
cialis online deutschland cialis efficacit american pharmacy cialis venta de cialis canada cialis generico in farmacia cialis farmacias guadalajara cialis 20mg prix en pharmacie cialis generico lilly tadalafil 20mg how to purchase cialis on line
Buy cialis
دوشنبه 7 خرداد 1397 02:34 ب.ظ

Awesome information. Kudos!
cialis en 24 hora acquistare cialis internet only here cialis pills only now cialis for sale in us cost of cialis cvs cialis for bph cialis 20 mg best price cialis australia org achat cialis en europe cialis tablets
Buy generic cialis
پنجشنبه 20 اردیبهشت 1397 06:51 ب.ظ

You made your point quite well!!
cialis 10 doctissimo where do you buy cialis cialis para que sirve comprar cialis 10 espa241a cialis name brand cheap safe dosage for cialis estudios de cialis genricos cialis canada on line bulk cialis generic cialis review uk
chocolate
شنبه 15 اردیبهشت 1397 03:09 ق.ظ
These are genuinely enormous ideas in on the topic of blogging.
You have touched some nice things here. Any way keep up wrinting.
Buy viagra online
پنجشنبه 6 اردیبهشت 1397 12:40 ق.ظ

Great write ups. Kudos.
buy online viagra uk buy viagra online no rx sildenafil online uk buy viagra prescription viagra cheap buy online viagra pharmacy buy generic sildenafil online buy viagra online india where can you buy viagra online buy viagra discount
Buy generic cialis
یکشنبه 19 فروردین 1397 12:56 ق.ظ

This is nicely put! .
cialis wir preise rx cialis para comprar cialis uk how to purchase cialis on line tadalafil 5mg cialis 5 mg scheda tecnica order cialis from india price cialis wal mart pharmacy acheter cialis kamagra cialis dose 30mg
Cialis prices
جمعه 3 فروردین 1397 03:52 ق.ظ

Thanks a lot. Plenty of stuff!

cialis 5mg when will generic cialis be available low cost cialis 20mg cialis baratos compran uk generic cialis at walmart generic cialis at walmart cialis tadalafil online cialis savings card bulk cialis how much does a cialis cost
smashy city hack
جمعه 4 اسفند 1396 10:02 ب.ظ
چطوری من می دانم که این مسئله بسیار جدی است اما من می خواهم بپرسم.
آیا علاقه مند به تبادل لینک هستید یا شاید مهمان نوشتن یک پست وبلاگ یا بالعکس؟
سایت من بیش از بسیاری از موضوعات مشابه را می گذراند
به عنوان شما و من اعتقاد دارم که ما می تواند تا حد زیادی از یکدیگر بهره مند شوند.
اگر شما علاقه مند هستید احساس رایگان به من یک ایمیل به من شلیک کنید.

منتظر شنیدن از شما هستم! وبلاگ بسیار معروف
به هر حال!
clash royale hack no verification
دوشنبه 8 آبان 1396 08:22 ب.ظ
با این وجود شما واقعا می توانید آن را با ارائه خود به راحتی کشف کنید
این موضوع واقعا چیزی است که من باور دارم که من هیچ
بدان معنی است این نوع احساس بسیار پیچیده و بسیار عظیم برای من است.
من در مورد آینده شما نگاه می کنم
پست، من سعی خواهم کرد تا متوجه این موضوع شوید!
local std testing
دوشنبه 8 آبان 1396 07:38 ب.ظ
من از وب سایت های مختلف بازدید کرده ام به جز کیفیت صوتی آهنگ های صوتی موجود در
این سایت واقعا فوق العاده است
are psychics real
دوشنبه 8 آبان 1396 06:43 ق.ظ
در حال حاضر به نظر می رسد مانند Movable Type پلت فرم محبوب وبلاگ نویسی در دسترس است
اکنون. (از آنچه خواندید) آیا این چیزی است که شما در وبلاگ خود استفاده می کنید؟
cheap phone psychic reading
دوشنبه 8 آبان 1396 05:05 ق.ظ
این فوق العاده است که شما از این پاراگراف و همچنین از نظر افکار خود دارید
بحث ما در این محل ساخته شده است.
cheap phone psychic reading
دوشنبه 8 آبان 1396 05:04 ق.ظ
این فوق العاده است که شما از این پاراگراف و همچنین از نظر افکار خود دارید
بحث ما در این محل ساخته شده است.
real psychics
دوشنبه 17 مهر 1396 01:45 ق.ظ
ضرب و شتم بزرگ من می خواهم در حالی که شما وب سایت خود را اصلاح می کنید، چگونه می توانم برای یک سایت وبلاگ مشترک شوید؟
حساب من به یک معامله قابل قبول کمک کرد. من کمی از این بدانم
پخش شما مفهوم واضح روشن ارائه می دهد
chaturbatefreetokenshack.com
چهارشنبه 15 شهریور 1396 08:39 ق.ظ
Hello there! This blog post couldn't be written any better!

Reading through this post reminds me of my previous roommate!

He always kept preaching about this. I will send this post to him.
Pretty sure he's going to have a good read. Thanks for sharing!
How do you get taller in a day?
یکشنبه 15 مرداد 1396 10:25 ق.ظ
I blog quite often and I really thank you for your content.
This great article has truly peaked my interest.
I will book mark your blog and keep checking for new details about
once per week. I opted in for your RSS feed as well.
foot pain heel
سه شنبه 6 تیر 1396 02:02 ق.ظ
These are actually enormous ideas in regarding blogging.
You have touched some nice points here. Any way keep
up wrinting.
at home std test kit
دوشنبه 5 تیر 1396 07:02 ق.ظ
core از خود نوشتن در حالی
که ظاهر شدن مناسب اصل آیا نه نشستن کاملا با من پس از برخی از زمان.
جایی درون پاراگراف شما در واقع
قادر به من مؤمن متاسفانه تنها برای بسیار در حالی که
کوتاه. من هنوز کردم مشکل خود را
با فراز در مفروضات و یک
ممکن است را سادگی به کمک پر همه کسانی شکاف.

در صورتی که شما در واقع که می توانید انجام من را قطعا بود تحت تاثیر قرار
داد.
std testing
شنبه 3 تیر 1396 11:08 ب.ظ
ریشه از خود نوشتن در حالی که
صدایی مناسب در آیا نه نشستن
درست با من پس از برخی از زمان. جایی درون
جملات شما موفق به من مؤمن
متاسفانه تنها برای کوتاه در حالی که.
من هنوز کردم مشکل خود را با
جهش در منطق و شما ممکن است را خوب به کمک پر همه کسانی شکاف.
در صورتی که شما در واقع که می توانید انجام
من می بدون شک بود تحت تاثیر قرار داد.
julianvuturo.hatenablog.com
سه شنبه 2 خرداد 1396 02:49 ب.ظ
Heya i'm for the first time here. I came across this board and I to find It really
helpful & it helped me out much. I hope to give something again and aid others such as you
aided me.
سیستم هوشمند افزایش آمار
پنجشنبه 15 بهمن 1388 11:24 ب.ظ
با سلام خدمت شما و تمامی وبلاگ نویسان عزیز
عزیز

سیستم افزایش آمار هوشممند Link4Box
از تمام بلاگرهای عزیز درخواست میکند که به سایت ما بیایید و و لینک خود را در سایت ثبت کنید

نمایش لینک شما در 1000 سایت و وبلاگ عضو
صد ها کاربر آنلاین
هزاران بازدید کننده روزانه
هزاران بازدید روزانه
بروز رسانی خودکار لینک شما [با هر بار بارگذاری سایت / وبلاگ شما لینک شما در اول لیست خواهد آمد.]
رتبه بندی لینک به صورت هوشمند (ستاره دار کردن)
حجم کم و بی تاثیر در سرعت بارگذاری
قالبی زیبا و متفاوت

امیدواریم که با ثبت لینک شما موجب افزایش آمار شما شویم

www.link4box.com
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر


درباره وبلاگ:آرشیو:


آخرین پستها:


پیوندها:


پیوندهای روزانه:


نویسندگان:


آمار وبلاگ:The Theme Being Used Is MihanBlog Created By ThemeBox